ثبت نام دوره های آموزشی

ثبت نام در دوره ها، فرایندی دو مرحله ای دارد که مرحله اول آن پیش ثبت نام بوده و مرحله دوم، ثبت نام قطعی است. در ادامه این دو مرحله تشریح شده اند.

مرحله 1- پیش‏ ثبت‏ نام:

در این مرحله متقاضیان مراتب تقاضای خود را برای شرکت در یکی از دوره‏ های اعلام شده در یک فرم آنلاین اعلام می‏ نمایند. برای این منظور انجام مراحل ذیل ضروری است:

1. واریز مبلغ سیصد هزار ریال بابت پیش‏ ثبت‏ نام و بررسی سوابق به حساب شماره 18711648 به نام پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران نزد بانک تجارت شعبه اردیبهشت (کد 187) - شماره شبا: IR450180000000000018711648

2. تکمیل فرم ثبت‏ نام آنلاین (روی همین لینک کلیک کنید)

قابل ذکر است که در این مرحله نیازی به مراجعه حضوری به انستیتو یا ارسال هرگونه مدارک وجود ندارد؛ لیکن متقاضی باید امکان ارائه اسناد و مدارک مؤید اطلاعات اعلام شده (سوابق، تحصیلات و ...) در پیش ثبت‏ نام را در مراحل بعدی داشته باشد.

مرحله 2-ثبت‏ نام قطعی:

انستیتو مهندسی نفت، پس از بررسی اطلاعات اعلام ‏شده توسط متقاضیان در مرحله پیش ثبت‏نام، با پذیرفته‏ شدگان تماس برقرار نموده و از آنان جهت انجام مراحل ذیل دعوت به عمل خواهد آورد:

1. مراجعه به محل ثبت‏ نام دوره‏ ها و ارائه مدارک و تکمیل فرم‏های لازم- محل دقیق مراجعه، طی تماس با پذیرفته‏ شدگان اعلام خواهد شد.

2. پرداخت شهریه دوره طبق دستورالعمل ارائه‏ شده در مرحله قبل.

در صورت لزوم، جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن‏ 88015798 تماس حاصل فرماييد.توجه
از آنجا که ظرفيت دوره‏ ها محدود مي‏ باشد، افرادي که زودتر فرم تقاضا را تکميل نموده باشند در اولويت پذيرش قرار خواهند داشت.


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 16 دی 1392 ساعت 11:51